Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
86.


86.

Witaj szalony Teatrze. Witaj krwisty pamiętniczku.
Nie pisałam długo.
Może dlatego że chciałam być szczęśliwa? A może dlatego, że znowu karmiłam się i łudziłam okruchami szczęścia? Chociaż pewne jest to, że miałam bardzo malutko czasu dla samej siebie. Ostatni post napisałam w kwiecie i bujności miłości a był to początek związku. Dziś piszę na jesieni gdy nadchodzi zima. Liście opadają i z każdym pożółkłym liściem tracę te uczucia do mężczyzny. .. Dobra. Powiedzmy że to bardzo cholernie wczesna jesień a do zimy daleko. Także jestem po rozstaniu. Innym niż te wcześniejsze. Bo ktoś w kim zakochałam się mając jeszcze 14 lat ktoś o kim zawsze pamiętałam w głowie ktoś kto wbił się w serce i nie chciał wyjsć. Ten ktoś stworzył ze mną związek a ja z tego szczęścia tak się zaślepiłam , iż robiłam WSZYSTKO żeby on był szczęśliwy i by spędzić z nim życie. Czy się opłacało? WCALE. Nikt tak dotkliwie mnie nie skrzywdził bo nikogo tak blisko nie dopuściłam. Niektórzy czasem myślą , że są blisko ( błąd). Zawsze zostawiam rezerwe. Zawsze. Wyjątkiem była Ola aczkolwiek nie żyje. Małym wyjątkiem jest zielony Rycerz ( z sentymentu). On nie ma potrzeby mnie ranić. Ta znajomość tak się rozluźniła... ale jest. To jest ta typowa przyjaźń. Po prostu od tamtego momentu jest moim treserem i Panem. I jakikolwiek rozkaz zostanie wykonany. To dobry Pan. Nigdy nie wykorzystuje władzy. Dobry bo nie kieruje moim życiem. Tylko w chwilach gdy spadam w przepaść zaciska obroże. Po za Tym jest mu całkowicie obojętne co gdzie i z kim. Praktycznie nie odczuwam że jest, pamiętam, że był i zgłaszam się posłusznie gdy spadam. „Wiesz Ty jesteś wspaniałą kobietą, musisz o tym pamiętać. To, że w końcu osiągnęłaś coś skończyłaś taki czy inny zawód owszem jest ważne , ale pamiętaj że najważniejsze jest Twoje wnętrze. Teraz musisz zacząć otaczać się pozytywnymi ludźmi. Tylko pozytywnymi. Nawet takimi którzy cieszą się z życia nie stojąc na dwóch nogach. Ludźmi zwariowanymi. Nie poważnymi. Potrzebujesz świeżości W tym twoim mieście to są chyba sami popierdoleni ludzie. Zostaw ich i wyjdź do innych. Pamiętaj wychodź do ludzi i otaczaj się ludźmi pozytywnymi. Korzystaj . Pozwól sobie brać coś dla siebie.”
Jesli zielony Rycerz mówi , że jestem wartościową kobietą to widocznie musi tak być. Jak mi to mówi jakaś jednostka , patrze się na nia jak na zjeba. I teraz Rycerzu zahipnotyzowałeś mnie a ja zrobiłam mentalny skok na bungee ( jak to okreslił schizofrenik z Włocławka) i mogę ci podziękować bo Twoje słowo zadecydowało abym skoczyła. Szukać tego pozytywnego człowieka. Wcale mu nie ufałam. Zaufanie nie powinno opierać się na tym że wychowujesz się z kimś od piaskownicy. Tacy to jeszcze większe zagrożenie. Juz mnie życie nauczyło. Naiwność wciąż pracuje. Ale w takim strachu i takim rozjebaniu Wiedźminie dałam ci tylko palec. W pewnym momencie dłoń. Całą dłoń . I czuj się tym wiedźminie zaspokojony bo i tak dałam ci więcej niźli innym. Bo paraliżowało mnie gdy czułam przytulenie albo nachalność a każdy buziak powodował ze momentalnie zamarzałam i milkłam. Ale nie chciałam sprawiać Ci przykrości. Ty również wiele dla mnie zrobiłeś. Tłumaczyłam , że to odruchy nabyte... choć podejrzliwość rządzi ... bo może mnie oszukujesz? Może jestem, dzikim Ocelotem? Ze ślicznymi oczami? Z miękkim futerkiem idealnym do przytulania? Ale jestem dzika boje się i cały czas stoję w gotowości do skoku, do ucieczki, do ataku? Zielony rycerz tłumaczył , że stać mnie było ostatnio głownie na atak. Nie wszystkie przytulenia powodowały, ze obrastałam w kolce :). Bardzo cenię sobie fakt że kiedy spałeś trzymałam Cię za dłoń. To nie było nachalne bo zwyczajnie o tym jak się okazało nie wiedziałeś. Kiedy przekroczyłeś granice instynktownie cie uderzyłam i resztę nocy dłoń leżała grzecznie bez zgniatania. Do momentu aż dłonie samoistnie się nie rozdzieliły. To miłe odczucie spowodowało miły niedzielny poranek, który już pamiętasz.
Żal mam do ciebie jedynie o to, ze mi miśkowałeś a to bolało. Bo dużo rzeczy mnie jeszcze boli wiesz? Ja biegam i śmieje się a nawet zabawiam innych , bięgnę bez tchu i robię zamieszanie. To wszystko maska. Maska :)
Cały mój umysł chciał zmieścić się w talerzu w postaci embriona dorosłego człowieka. I byc przykryta drugim talerzem by nikt juz i nic nie mogło mnie dotknąć.
Nie wiesz jak bardzo czarną mam dusze. Nie wiesz jak bardzo bronie pozostałości niewinności. Każdy skrawek który ofiarowałam i pokazałam komuś został rozszarpany.
Najwięcej wyszarpał Mefisto. ... Nawet o Tobie chuju nie umiem napisać.

Kiedyś napiszę o moim mentalnym skoku na Bungee kiedyś obgadam wiedźmina. Dziś próbuje wrócić do rzeczywistości. I posiłkuje sie szczęściem kóre zyskałam na wyjeździe. Posiłkuje sie szkłem weneckim wizualnie jesli zapomne. Posiłkuje sie dotykiem materiału jeli zapomne.

„Bo widzisz ja Ci chciałem pokazać inne życie. Że mozesz cos osiągnąć mozesz chcieć więcej. Bo byliśmy tacy sami. Bo chciałbym abyś spowrotem, zaczeła marzyć. Nie wiem czy mi to wyszło ale taki miałem zamiar” to są słowa warte zapamiętania. Warte notki. Warte wspomnienia.
Dziś pięknie świeci słońce. Boje się wyjść. Kurwa nie uwierzysz. Nie chce go spotkać . Chore? Tak!. ... Boje iść sama. Wolałabym z kimś. W momencie skupie się na osobie z która jestem... nie wiem,... nic nie wiem.
No i wyjście nad wodę poszło się jebać... ale pracuje nad tym. ...

Moje idealne rozchwianie emocjonalne...
Nadal staram się wszystkimi siłami wracac do wyjazdu. Iiii staram sie nie upadać.
Głosuj (0)

conclusa wto15:49:10 23/08/2016 [Powrót] KomentujYou must wait only two years to met me My friend - i think
black pią21:36:35 4/05/2018
public-gprs375424.centertel.pl | brak www IP: 37.47.97.193


Conclusum - zamknięta przestrzeń mojego świata

Weszło 36270


Księga Gości, 2, Dodaj do Księgiconclusum
Dodaj do Ulubionych

OczamiKobiety-o świecie w którym żyje: bolesnym,śmiesznym, groteskowym i abstrakcyjnym.Witam na deskach mojego Teatru.Razem siądźmy i obejrzyjmy spektakl.Tak niecodzienny,codzienny, rożny i zwykły,niezwykłością powalający.Acta est fabula -Sztuka odegrana
Zamknięta przestrzeń mojego świata
Tria genera sunt vitae, inter quae guod sit optimum,quaeri solet: unum voluptati vacat, alterum conteplationi, tertium actioni. - Trzy są sposoby życia i na ich temat zazwyczaj się dyskutuje, który z nich jest najlepszy: Jeden, to oddawanie się przyjemnościom, drugi- rozmyślaniu , trzeci- działaniu. (Seneca)
Wybór należy do Ciebie, który wybierasz jako przewodni:)
Caritate benevolentiaque sublata omnis est e vita sublata iucunditas -Jeśli usuwa się z życia miłość i życzliwość, to usuwa się [z życia] wszelką przyjemność (Cicero)
Tamidiu dicendum est ,quamidiu vivas - Powinniśmy się uczyć tak długo, jak długo żyjemy ( Seneca Philosophus)- mój ulubiony.
Więc uczę się żyć. :]
Bo nieważne jak długo bije Twoje serce. Ważne ile razy stanęło.Moje staje jak się budzę rano. Z wrażenia ,że bije.
Conclusum - Oto zamknęta przestrzeń mojego życia...
"Żyj tak aby po śmierci znajomi się nudzili"
"Żyj tak aby ateiści dziękowali bogu ,że umarłeś"
Dom to nie miejsce gdzie mieszkasz,ale miejsce w którym Cię rozumieją.

Si vis amari, ama - Jeśli chcesz być kochanym, kochaj (Seneca)
Amare et sapere vix deo conceditur -Kochać i zachować rozsądek, nawet Bogu nie jest dane.2016
Sierpień
2015
Styczeń
2013
Maj
Kwiecień
Styczeń
2012
Grudzień
Listopad
Marzec
Luty
2011
Sierpień
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
2010
Grudzień
Listopad
Październik
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień